Bestuursleden uit verleden

Voorzitters:

  • 01-02-1956 tot en met 29-12-1986 Daan van der Kroef
  • xx-xx-1987 tot en met 02-04-1997 Piet Hoogeveen
  • 02-04-1997 tot en met 31-03-2009 Libbe van Dijk
  • 31-03-2009 tot en met 25-03-2013 Rob Nan
  • 25-03-2013 tot en met 21-03-2016 Timo Bakker
  • 21-03-2016 tot en met heden Jessica Runderkamp

Secretarissen:

  • 01-02-1956 tot en met 27-11-1998 Anton Albers
  • 27-11-1998 tot en met heden Inge Bakker

Penningmeesters:

  • 01-02-1956 tot en met 12-10-2005 Anton Albers
  • 12-10-2005 tot en met heden Timo Bakker

Bestuursleden:

  • 01-02-1956 tot en met 06-02-2006 Tammo van der Scheer
  • 01-02-1956 tot en met 06-02-2006 Arie Mul
  • 01-02-1956 tot en met 27-11-1998 Joop Rijke
  • 02-04-1997 tot en met 18-03-2002 Jan Bosman
  • 27-11-1998 tot en met 01-04-2001 Jo de Graaf
  • 01-04-2001 tot en met 26-03-2007 Marion Dijkhuizen
  • 18-03-2002 tot en met 12-10-2005 Ger Welboren
  • 06-02-2006 tot en met 21-03-2016 Rob Nan
  • 01-04-2008 tot en met 27-03-2017 Guret van den Eshof
  • 31-03-2009 tot en met 29-03-2010 Elona Verlaat
  • 29-03-2010 tot en met 26-03-2018 Henny Al -Tervoort
  • 21-03-2016 tot en met 29-01-2019 Jan Pomp
  • 11-05-2018 tot en met heden Brenda Keur